Дублиращият тим на Ботев /Враца/ изпусна гостите от  Дреновец в

...

Дубълът на Ботев /Враца/ изпусна Дреновец, стигна само до 2:2

Дублиращият отбор на " Ботев " /Враца/ изпусна гостите от  " Дреновец " в мач, в който сътвори един куп голови положения, само че гостите изравниха в даденото от рефера продължение за крайното 2:2.
Момчетата на Ивайло Димитров поведоха с 2:0 до почивката, а също така изпуснаха още няколко гола.
Още в 11-ата минута Петър Кепов центрира добре в наказателното поле и Асен Русинов със странична ножица означи за 1:0.
След още 6 минути игра резултатът към този момент бе 2:0. Този път Иван Нешков центрира добре в наказателното поле и Радослав Захариев вкара топката в мрежата.
Последваха мощни минути с положителни положения.
Два пъти и гредите бяха правилен асистент на гостите от " Дреновец ".
В 53-ата минута гостите върнаха един гол, откакто се възползваха от неточност на отбраната.
Противно на логиката гостите изравниха в даденото от рефера продължение, като се възползваха от вратарска неточност.

" Ботев " II: Александър Кючуков (46 – Любомир Василев), Петър Кепов, Ивайло Тодоров, Цветослав Поповчев, Пламен Петров, Николай Константинов (46 – Николай Стефанов), Иван Нешков, Пламен Спасов, Ивайло Дудушки, Асен Русинов (83 – Янислав Дюлгеров), Радослав Захариев
Източник: bulnews.bg